درباره ما

علم و تفـکر فضایی است برای ارتباط بهتر، راحت تر و موثرتر میان دانش آموزان و مدارس در جهت رشد تحصیلی دانش آموزان و استفاده سریع و در دسترس از مشاوران و مسئولین مدرسه. به علاوه اولیا دانش آموزان می توانند از نزدیک شاهد پیشرفت تحصیلی فرزند خود باشند و با استفاده از امکاناتی که این سایت در اختیارشان قرار داده است به بهبود از وضعیت کمک کنند..

خوش آمدید!

ما عاشق رشد فرهنگ و دانش فرزندان خود هستیم. ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در تحصیل ترویج می‌دهیم. ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم. << ما ایرانی هستیم و مستحق هر نوع موفقیت >> بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای شما را می‌شنویم و با شما صحبت می کنیم.


ارتباط با مـا

آغاز و اهداف ما

ماموریت ما ایجاد دنیای بهتر با پرورش ارتشی از زنان و مردان بسیار موفق که ارتباط با خالق خود را تجربه می کنند، ارزشهای صلح و مدارا، آموزش برای همه،سلامتی، خودتوانمندسازی،آزادی مالی و مشارکت اجتماعی را در خود دارند.

تیم مـا

ناهـید اسمـــاعیلـــی

ناهـید اسمـــاعیلـــی

ایده پرداز و مدیر اجرایی

مسعود میر

مسعود میر

مــدیر و برنامه ریز

امتیازات

  • 1.
    دارای مجوز رسمی :

    نشر دیجیتال مبتنی بر حامل * نشر دیجیتال برخط* تکثیر حامل های دیجیتال محدود(Duplicator)

  • 3.
    رهگیری روند آموزشی دانش آموزان

    شما با عضویت در سایت و با وارد نمودن نمرات می توانید سوابق تحصیلی دانش آموز خود را در صفحه شخصی ذخیره نمائید . همچنین پس از ورود نمرات می توانید از نمودار تحصیلی ارائه شده توسط سایت استفاده نمائید و متوجه پیشرفت و یا پسرفت تحصیلی دانش آموز خود باشید .