ســوالات متداول

شاید برای استفاده از سایت سوالات زیادی داشته باشید، ما اغلب این سوالها رو که ممکنه واسه هر کاربری پیش بیاد با پاسخ اون اینجا آوردیم. بهتره برای استفاده بهتر از امکانات سایت اینجا رو مطالعه کنید و چنانچه پاسخ خودتون رو پیدا نکردید از طریق صفحه تماس با ما سوال خودتون رو برای ما ارسال کنید..

س؟

چگونه عضو سایت شوم ؟

پ.

شما می توانید در سمت راست و بالای صفحه با ورود به صفحه ثبت نام ، به راحتی با وارد کردن مشخصات عضو سایت شوید و صفحه اختصاصی خود را داشته باشید .

س؟

چگونه به صفحه خود وارد شوم ؟

پ.

شما می توانید در سمت راست و بالای صفحه با فشردن کلید ورود وارد صفحه شده و در قسمت نام کاربری کد ملی را وارد نمائید و در قسمت بعد با وارد نمودن رمز خود به صفحه شخصی دسترسی پیدا می کنید .

س؟

در صورت فراموشی رمز چه اقدامی انجام دهم ؟

پ.

شما در صورتی که فیلد ایمیل و تلفن همراه را پر کرده باشید میتوانید با انتخاب گزینه فراموشی رمز و انتخاب گزینه مناسب رمز خود را بازیابی کنید .

س؟

صفحه اصلی من چه مزایایی دارد؟

پ.

شما در صفحه اصلی در قسمت سوالات میتوانید برگه امتحانی خود را طراحی نمائید . شما با وارد نمودن نمرات خود می توانید عملکرد قبلی خود را به صورت آرشیو داشته باشید . شما میتوانید با دریافت نمودار تحصیلی خود میزان پیشرفت و افت تحصیلی را در هر درس ببینید.

س؟

من امسال قصد دارم مدرسه ام را تغییر دهم. چگونه می توانم همچنان از پنل کاربری ام دراین سایت استفاده کنم؟

پ.

در صورتی که مدرسه جدید شما عضو سایت باشد پس از ثبت در مدرسه جدید پیامی به شما ارسال می گردد که با پاسخ به پیام اطلاعات شما به صورت اتومات به مدرسه جدید منتقل می شود .

س؟

در صورتی که مدرسه من عضو سایت نباشد چگونه از امکانات سایت استفاده کنم ؟

پ.

شما می توانید به صورت کاربر آزاد در سایت ثبت نام و از امکانات آن استفاده نمائید .

س؟

عضویت از طریق مدرسه چه مزایایی دارد ؟

پ.

شما با عضویت از طریق مدرسه می توانید از امکاناتی نظیر ارتباط با دوستان ، اخبار مدرسه ، ارتباط با معلمین و مدیر مدرسه ، شرکت در جلسات اولیاء و مربیان به صورت غیر حضوری و دیگر مزایا استفاده نمائید .