حریم خصوصی در سایت علم و تفکر

حفظ حریم خصوصی کاربران برای مدیران سایت علم و تفکر بسیار مهم است و جزو قوانین ماست. ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

اطلاعات کاربران نزد ما کاملا محفوظ و محرمانه هست. برای اطلاع شما موارد مربوط به حریم خصوصی کاربران در هر بخش به صورت جداگانه در ادامه متن آورده شده است:

اطلاعات وارد شده

  •  کاربر در زمان ثبت نام اطلاعاتی از قبیل نام، نام کاربری ، تلفن، آدرس ایمیل و رمز عبور و اطلاعاتی از این قبیل را در سایت علم و تفکر ثبت می‌کند.
  •  مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور بر عهده کاربر می‌باشد و در صورت سرقت این اطلاعات مسئولیتی برعهده علم و تفکر نخواهد بود.

مشاوره:

در بخش مشاوره سایت علم و تفکر ورود اطلاعاتی از قبیل نام، شماره تماس و ایمیل دلخواه هست و کاربر می تواند نام مستعار برای خود انتخاب کند و یا اینکه این آیتم ها را خالی بگذارد. از طرفی در صورت ورود اطلاعات تمامی موارد نزد سایت محفوظ هست و متن سوال یا درخواست کاربر تنها توسط مشاور مربوطه که کاربر انتخاب کرده هست قابل مشاهده و مطالعه می باشد و در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرار نمی گیرد.